Do domu  /   Nasi lekarze

Nasi lekarze

Psychiatrzy

Konsultacja z psychiatrą często ma miejsce w przypadku problemów takich jak obniżony nastrój, zaburzenia psychosomatyczne, afektywne dwubiegunowe oraz osobowości, dolegliwości związane ze snem, nerwice oraz psychozy. Psychiatrzy mogą rozpocząć terapię farmakologiczną, jeżeli uznają, że jest ona potrzebna.

Nasi psychiatrzy:

Seksuolodzy

Lekarze, którzy są zatrudnieni w gabinecie, pomagają w przypadku problemów dotyczących sfery seksualnej człowieka. Dolegliwości, którymi się oni zajmują to między innymi niesatysfakcjonujące pożycie seksualne, różnorodne dysfunkcje, takie jak na przykład zaburzenia erekcji, a także konflikty w relacjach.

Nasi seksuolodzy:

Geriatra

W naszym gabinecie chorobami osób starszych zajmuje się geriatra. W ofercie znajdują się także wizyty domowe, które mogą okazać się niezbędne w przypadku osób, które nie są już w stanie opuścić pomieszczenia. Dolegliwości, którymi zajmuje się geriatra, to między innymi zaburzenia pamięci, choroba Alzheimera, a także zespoły otępienne.

Nasz geriatra:

Neurolog

To kolejny specjalista zajmujący się między innymi chorobami osób starszych. Proponujemy wizyty domowe w przypadku pacjentów w podeszłym wieku lub tych, których stan zdrowia nie pozwala na przemieszczanie się.

Nasz neurolog:

Psychologowie

Istnieje możliwość podjęcia u psychologa terapii indywidualnej lub grupowej w przypadkach takich jak uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków lub innych substancji, zaburzeń odżywiania oraz pamięci i innych funkcji poznawczych, problemów komunikacyjnych, a także w sytuacji obniżonego nastroju lub nerwicy.

Nasi psychologowie:

Poradnictwo rodzinne

Nasi specjaliści:

Dietetyk

Osoby, które chciałyby zmienić swoją dietę i nawyki żywieniowe, mogą skonsultować to zagadnienie w naszym gabinecie z dietetykiem. Porady mogą obejmować też takie kwestie jak niedożywienie. Dieta dobierana jest z uwzględnieniem stanu zdrowia oraz celu, jaki chce osiągnąć osoba zgłaszająca się do gabinetu.

Nasz dietetyk:

Lokalizacja